Mūsa Motors Grupa

Mūsa Motors Grupa darbojas auto tirdzniecības un ilgtermiņa ieguldījumu jomā. Uzņēmums tika dibināts 1995. gadā, lai vadītu multi-brendu auto tirdzniecības un pēcpārdošanas apkalpošanas uzņēmumu grupu Latvijā. 

Dažādas uzņēmuma apakšstruktūras šobrīd ir Volvo (Mūsa Motors Rīga, 1993), Renault (Mūsa Motors Rīga, 1994), Dacia (Mūsa Motors Rīga, 2006), Volkswagen (Mūsa Auto, 2010), Opel (Auto Blitz, 2011) automašīnu marku oficiālie pārstāvji Latvijā, kas nodarbojas ar jaunu un lietotu automašīnu tirdzniecību, kā arī automašīnu pēcpārdošanas apkalpošanu un rezerves daļu tirdzniecību.

Priecāsimies Jūs redzēt Mūsa Motors Grupa tirdzniecības vietās!

par mums arrow
logo

Mēs piedāvājam

Ražotāja garantija + pagarināta garantija

Tirdzniecībā pieejami arī automobiļi ar spēkā esošu ražotāja garantiju. Atsevišķos gadījumos, kad tā ir beigusies, piedāvājam iegādāties papildus pagarināto garantiju.

Pārbaudāms nobraukums

Mūsu piedāvātie automobiļi ir ar paskatāmu vēsturi un pārbaudītu nobraukumu. 

Veikta 46 punktu vizuālā pārbaude

Pirms automobilis nonāk tirdzniecībā, tam tiek veikta vizuālā pārbaude, lai pārliecinātos par tā gatavību piedalīties ceļu satiksmē.

Esošā automobiļa atpirkšana

Jūsu esošais automobilis var tikt izmantots kā pirmā iemaksa. Par šo iespēju lūgums sazināties ar attiecīgā salona tirdzniecības pārstāvjiem.

Pieejams operatīvais līzings

Plašas finansēšanas iespējas. Pieejams gan finanšu, gan operatīvais līzings.

Bezmaksas eļļa nākamajās apkopēs

Iegādājoties mazlietotu Volvo automobili Skanstes ielā 33, saņemiet bezmaksas dzinēja eļļu* visām nākamajām apkopēm.

Jaunumi

Jaunais, pilnībā elektriskais Volvo EX90

Ar 7 sēdvietām aprīkotais, pilnībā elektriskais apvidus automobilis (SUV), kas nosaka vēl augstākus drošības standartus un palīdz īstenot vēl ilgtspējīgāku dzīvesstilu: jaunais Volvo EX90 simbolizē jauna laikmeta sākumu mūsu uzņēmumā, ar stingri noteiktu kursu uz pilnībā elektrisku nākotni.

Uzzināt vairāk

Jaunais Dacia JOGGER

Jauns ģimenes SUV. Dacia Jogger priekšpuses profilu veido plašs, tikai Dacia zīmolam raksturīgs režģis, masīvi auto spārni un skulpturāls, horizontāls pārsegs.

Uzzināt vairāk

Jauns stratēģiskais plāns “Renaulution”

Renault izpilddirektors Luka de Meo iepazīstināja ar jaunu stratēģisko plānu “Renaulution”, kura mērķis ir mainīt Groupe Renault stratēģiju no apjoma uz vērtību.

Uzzināt vairāk
Apskatīt visus jaunumus
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumu
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. izlasīt vairāk