Drošs pirkums

Mūsa Motors Grupa ir viens no veiksmīgākajiem un stabilākajiem automobiļu tirgotājiem Latvijā, piedāvājot jauno automobiļu pārdošanas, garantijas un pēcgarantijas servisa pakalpojumus, virsbūvju remontus, aksesuāru un rezerves daļu, kā arī lietotu auto tirdzniecību.


Ražotāja garantija + pagarināta garantija

Tirdzniecībā pieejami automobiļi ar spēkā esošu ražotāja garantiju. Gadījumos, kad ražotāja garantija ir beigusies, piedāvājam papildus pagarināto garantiju, lai turpmākā automobiļa lietošana būtu tik pat droša.

Pārbaudāms nobraukums

Mūsu piedāvātie automobiļi ir ar paskatāmu vēsturi un pārbaudītu nobraukumu. 

Veikta 46 punktu vizuālā pārbaude

Pirms automobilis nonāk tirdzniecībā, tam tiek veikta vizuālā pārbaude, lai pārliecinātos par tā gatavību piedalīties ceļu satiksmē. Automobiļi tiek rūpīgi pārbaudīti Mūsa Motors Grupa ietilpstošo ražotāju autorizētajos servisos. 

Esošā automobiļa atpirkšana

Jūsu esošais automobilis var tikt izmantots kā pirmā iemaksa. Par šo iespēju lūgums sazināties ar attiecīgā salona tirdzniecības pārstāvjiem.

Pieejams operatīvais līzings

Plašas finansēšanas iespējas. Pieejams gan finanšu, gan operatīvais līzings.

Bezmaksas eļļa nākamajās apkopēs

Iegādājoties mazlietotu Volvo automobili Skanstes ielā 33, saņemiet bezmaksas dzinēja eļļu* visām nākamajām apkopēm.

*Piedāvājums spēkā konkrētajam automobiļa īpašniekam, kamēr visas ikgadējās apkopes ražotāja noteiktajos intervālos un apjomā tiek veiktas Mūsa Motors Rīga, Skanstes ielā 33.

Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. izlasīt vairāk