Volvo XC60 tagad ir kļuvis viedāks nekā jebkad agrāk

Volvo Cars ievieš virkni uzlabojumu savam leģendārajam vidējā izmēra SUV XC60, tostarp papildinot to ar uzņēmuma jauno informatīvi izklaidējošo sistēmu, kas darbināma ar Android, ar integrētām Google lietotnēm un pakalpojumiem, tādējādi padarot Volvo dižpārdokli viedāku nekā jebkad agrāk.

Intuitīvi vadāmā nākamās paaudzes informatīvi izklaidējošā sistēma rada nebijušas personalizācijas iespējas un nepārspējamu savienojamību, kas ir vēl vairāk uzlabota, ieviešot pilnīgi jaunu paketi Digitālie pakalpojumi.

Paketes Digitālie pakalpojumi centrālais elements ir piekļuve Google lietotnēm un pakalpojumiem*, kas nodrošina brīvroku palīdzību ar pakalpojuma Google Assistant starpniecību, klasē labāko navigāciju, izmantojot pakalpojumu Google Maps, un plašu automašīnā integrēto lietotņu piedāvājumu, izmantojot pakalpojumu Google Play.

Reģistrējoties paketei Digitālie pakalpojumi, klienti iegūs piekļuvi visiem paketē piedāvātajiem pakalpojumiem un funkcijām. Visa pakalpojumu darbībai nepieciešamā aparatūra jau ir uzstādīta automašīnā, un visi nepieciešamie dati ir iekļauti paketē**.

Volvo Car Group ir pirmais uzņēmums, kas apvienoja spēkus ar Google, lai integrētu Android darbinātu informatīvi izklaidējošo sistēmu ar Google lietotnēm un integrētajiem pakalpojumiem, un pēc vairāku gadu ciešas abu uzņēmumu sadarbības pilnībā elektriskais modelis XC40 Recharge kļuva par pirmo Volvo automašīnu, kas aprīkota ar šo sistēmu.

Tādējādi XC60 kļūst par nākamo soli informatīvi izklaidējošo sistēmu uz Android bāzes izlaišanā Volvo automašīnām, tā vēl vairāk uzlabojot nemainīgi populāro SUV.

Vairāk nekā desmit gadus XC60 ir pastāvīgi pārstāvēts konkurences ziņā aktīvā tirgus segmenta augstākajā līmenī. Kopš 2009. gada tas ir bijis Volvo Cars visvairāk pārdotais modelis, un līdz 2020. gadam pasaulē pārdoto vienību skaits ir pārsniedzis 1,68 miljonus***.

2020. gadā vien XC60 sasniedza gandrīz 200 000 pārdoto vienību, veidojot gandrīz 29% no kopējā Volvo Cars pārdošanas apjoma. Tirgus daļas izteiksmē tā bija vispopulārākā automašīna Eiropas vidējā izmēra premium klases SUV segmentā, un pasaules tirgū tā ierindojās šī segmenta pirmajā piecniekā.

Pēdējās desmitgades laikā šis modelis ir novērtēts ar pasaules mēroga apbalvojumiem dažādās kategorijās, sākot no dizaina līdz drošībai, tostarp ar 2018. gada Pasaules gada auto titulu kā vienu no XC60 izcilākajiem sasniegumiem.

Drošības uzlabojumu ziņā XC60 tagad ir aprīkots ar Volvo Cars jaunāko sensoru platformu Advanced Driver Assistance Systems (ADAS) – modernu, mērogojamu aktīvās drošības sistēmu, kurā ietilpst radaru, videokameru un ultraskaņas sensoru kopums.

Šī platforma nodrošina iespēju attīstīt un ieviest XC60 aktīvās drošības sistēmas, piemēram, citu satiksmes dalībnieku noteikšanu, automātisko bremzēšanu un sadursmju novēršanu. Izmantojot funkciju Pilot Assist, tā sniedz vadītājam atbalstu dažādās darbības, sākot no stāvēšanas līdz pat braukšanai ar lielceļa ātrumu.

Lai gan būtiskākās izmaiņas ir veiktas XC60 konstrukcijas pamatelementiem, uzņēmuma dizaineri ir ieviesuši arī vairākus smalkus ārējā dizaina uzlabojumus, tostarp izveidojuši jaunu radiatora režģi un jaunus priekšējos buferus, kā arī jaunas virsbūves krāsas un disku opcijas.

Jauni salona materiāli, tostarp izsmalcinātas opcijas, neizmantojot ādu, kā arī tekstilmateriāla polsterējuma City Weave pieejamība, sniedz papildu individualizācijas iespējas.

2022. modeļa gada XC60 ražošanas sākums ir plānots maija beigās.

  • *Paketē Digitālie pakalpojumi iekļautās funkcijas un pakalpojumi atšķiras atkarībā no tirgus reģiona.
  • **Atkarībā no tirgus.
  • ***I un II paaudzes XC60 kopējie globālās mazumtirdzniecības rādītāji, kas apkopoti no 2009. gada janvāra līdz 2020. gada decembrim.
  • Google, Android, Google Play un citas preču zīmes ir Google LLC preču zīmes.

 

16.03.2021

Atpakaļ uz sarakstu
Mēs izmantojam sīkfailus, lai personalizētu saturu un reklāmas, nodrošinātu sociālo saziņas līdzekļu funkcijas un analizētu mūsu datu plūsmu. Informāciju par to, kā jūs izmantojat mūsu vietni, mēs arī kopīgojam ar saviem sociālās saziņas līdzekļu, reklamēšanas un analīzes partneriem, kuri to var apvienot ar citu informāciju, ko viņiem sniedzat vai ko viņi apkopo, kad lietojat viņu pakalpojumu
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. izlasīt vairāk