Jaunā Renault Arkana drīzumā jau pieejama Latvijā

SUV kupeja ar hipnotizējošu ārieni, sportiskā versija R.S. Line

Lejupkrītoša jumta profila līnija, liels klīrenss, milzīgas riteņu arkas ar bezceļa auto raksturīgajām aizsarguzlikām. Jaunais ARKANA apvieno spēku un jūtīgumu, praktiskumu un stilu. Tā izskats piesaista uzmanību un iekaro no pirmā acu uzmetiena.

Versija R.S. Line zem Renault Sport zīmes izraisa vēl vairāk emociju. Intensīvais Orange Valencia krāsojums, sportiskais radiatora režģis, melnie 19 collu diski ar sarkaniem akcentiem un divas izplūdes sistēmas caurules – ļaujiet sevi savaldzināt…

 

Ergonomisks interjers, kas apvieno komfortu un mūsdienu tehnoloģijas.

Jaunā ARKANA kokpitā viss ir sakoncentrēts ap vadītāju: centrālās konsoles pārdomātā ergonomika, intuitīvi uztveramais vadības rīku izvietojums, jaunā multimediju sistēma. Novērtējiet absolūti drošas auto vadīšanas komfortu, kas iespējams, pateicoties braukšanas palīgsistēmām Renault EASY DRIVE, un speriet pirmo soli ceļā uz autonomo braukšanu. Braukšanas iestatījumu personalizēšana ar MULTI-SENSE ļaus mainīt braukšanas stilu atkarībā no jūsu vēlmēm, multivides sistēma EASY LINK jums vienmēr palīdzēs sazināties un atrast galamērķi, meklējot Google . Lai kādi būtu apstākļi, jums patiks vadīt jauno ARKANA!

Atpakaļ uz sarakstu
Šī Mājas lapa izmanto sīkdatnes (cookies). Mēs to darām, lai atcerētos Jūsu izvēles un apkopotu statistiku par Jūsu vizītēm.
Lietojot šo Mājas lapu, Jūs piekrītat sīkdatņu izmantošanai. izlasīt vairāk